Nie dość, że Tusk łże, to jeszcze gada bez sensu.

Urban chociaż miał rozum, Tusk jest jedynie pazerny i jak to rudy, wredny jak cholera.

A możesz mnie oświecić jaki sens jest być członkiem organizacji do członkostwa w której regularnie się dokłada? Nie raz o tym informowały polskie media. UE została stworzona po to by Francja i Niemcy mogły rządzić Europą po przez stworzenie pan europejskiego super państwa. Polska zrobiła kolosalny błąd wchodząc do tego tworu. Zresztą UE pada i jej dni są policzone. Trzeba więc pomyśleć jak z niej uciec z minimalnymi stratami własnymi.Jedynym wyjściem dla Polski jest PiS.

PiS to Polska a Polska to PiS, PiS to Jarosław Kaczyński a Jarosław Kaczyński to PiS.

Dlatego Polska = Jarosław Kaczyński

NIE – dla Polski w UE (Eurokołchozie).

dorota_333 napisała:

> > pasie transmisyjny z propagandowych mediow na to forum

> Czy nazwanie kogoś „pasem transmisyjnym” to nie jest już mowa nienawiści?

Zwykle, rozbawienie i adekwatnosc nie ida w parze z nienawiscia.

Sama wiesz, ze okreslenie jest celne i na tyle przykre, na ile prawdziwe.

> > A Jaroslaw Kaczynski byl i jest liderem nurtu, ktory kontestuje sama zasade – O

> > kraglego Stolu

> Z tego co wiem, w porozumieniu okrągłostołowym brali udział zarówno sp. Lech Kaczyński jak i Jarosław Kaczyński.

> Bronisław Komorowski natomiast nie.

>

> Przeczytaj to, co powyżej Mecenas zlinkował na temat legendy tworzonej fałszywie wokół siebie przez Jarosława Kaczyńskiego.

Nawet postow tego nicka nie czytam, nie mowiac o linkach wink

Napisz to wlasnymi slowami, moze uda Ci sie sprowokowac mnie do jakiejs wypowiedzi.

Ale – na chwile obecna, musze – bez zaskoczenia – skonstatowac, ze zupelnie nie zalapalas tresci mojego postu.

Dla dzisiejszej Polski wazne sa dwie sprawy:

1) Jaroslaw Kaczynski ma czysta karte opozycyjna, od czasow swojej mlodosci, gdy byl zwiazany z KOR, a potem z Solidarnoscia.

2) Jaroslaw Kaczynski jest jedynym politykiem, ktory odwazyl sie wydac wojne wyludzonym przez komune ukladom Okraglego Stolu. A Tusk z Komorowskim – dokonali, niestety, restytucji wplywow postkomunizmu w Polsce.

Pan premier Tusk raczył się jeszcze raz minąć z prawdą, choć tym razem nie był od niej aż tak daleko, jak to mu się czasem zdarzało.

Generalnie w Unii obowiązuje Dyrektywa 2001/18/EC, a więc co do zasady GMO uprawiać wolno (po spełnieniu paru warunków). Ale obowiązuje również art. 23 Dyrektywy 2001/18/EC :

ec.europa.eu/food/food/biotechnology/gmo_ban_cultivation_en.htm

Poza tym władze Unii (Komisja znaczy się) najchętniej by się z tej całej spawy GMO wymigały i zepchnęły odpowiedzialność na kraje członkowskie. Co było do wzięcia od firm biotechnologicznych, to już zostało wzięte, a teraz to tylko oskarżenia, protesty, demonstracje i filmiki na youtube. Po co to komu?

Tu jest „press release”, dość stary, sprzed dwóch lat, ale o ile się orientuję stanowisko Komisji się od tego czasu nie zmieniło (wiecie, inne pilne spawy zaprzątają teraz głowy w Komisji – kasa, kasa, kasa się nie zgadza, a nie jakieś GMO!):

europa.eu/rapid/press-release_IP-10-921_en.htm

Chyba że ktoś może podać linka do jakiegoś późniejszego i odmiennego stanowiska Komisji w sprawie dopuszczalności upraw GMO. Ale nie sądzę – ja nic nie znalazłem.

Wychodzą pierwsze szczegóły:

www.spiegel.de/politik/ausland/eu-haushaltsgipfel-geplatzt-cameron-fuehrt-aufstand-der-nettozahler-an-a-869045.html

Der Brite wollte das EU-Verwaltungsbudget von 62 Milliarden Euro um sechs Milliarden kürzen: Unter anderem forderte er eine zehnprozentige Gehaltskürzung für alle EU-Beamten und die Rente mit 68. Van Rompuy ließ den Etatposten unangetastet.

Der Affront gegen Cameron sorgte für eine gewisse Solidarisierung unter den Nettozahlern.

Co nam powierzchownie tłumaczy Google na:

„Brytyjczycy chcieli zmniejszyć budżet administracyjny UE z 62 mld euro do sześciu miliardów: Między innymi, wezwał do dziesięciu procent zapłacić cięte dla wszystkich urzędników UE i wieku emerytalnego do 68-ci Van Rompuy naruszał linię budżetową.

Afront Cameron spowodował pewną solidarność wśród płatników netto.”

Hahaha…

Przez to między innymi padł szczyt.

I kto tu łże? Tusk, czy Kaczyński?

Kto robi czarnego luda z Brytyjczyków, przemilczając PRAWDZIWE intencje Niemców, dominujących w Brukseli?

zoil44elwer napisał:

> Wildstein,prezes TVP z nadania Kaczyńskiego wyrzucił z publicznej tivi.Kapitana

> Klossaoraz Szarika i 4 Pancernych.2 najpopularniejsze seriale ostatnich 60 lat

> polskiej telewizji !

Były też spore zwolnienia kadrowe bo niektórzy dziennikarze nie pasowali politycznie.

Wildstein,prezes TVP z nadania Kaczyńskiego wyrzucił z publicznej tivi.Kapitana Klossaoraz Szarika i 4 Pancernych.2 najpopularniejsze seriale ostatnich 60 lat polskiej telewizji !Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Tusk i PO powinni codziennie dawać ma mszę za zdrowie Kaczyńskiego , oby jak nadłużej był szefem największej opozycji.

Dodam od siebie, że Tusk powinien za każdym razem kiedy Kaczyński organizuje jakąś konferencję prasową, wyjazd do mediów itp , podstawiać gratis limuzynę Kaczyńskiemu z kierowcą w liberii.

Tusk z Merkel rządzą Europą (Zzarda)więc Mosad nas nie ruszy. Nie ma szans z potęgą stworzoną przez Tuska i jego słuszną POlitykę.

Nie można przypisywać wypowiedzi jednej wdowy ..wszystkim (grupowo) wdowom. Szamjdzińska też krytycznie wypowiadałą się o rządzie w kontekście katastrofy.

Ze strony rządu i elity PO mieliśmy stek kłamstw, arogancję, wręcz ponure dowcipy. Skandalicznie zachowywało się to środowisko od samego początku.

Dla mnie sprawa jest prosta. Polska jest krajem katolickim a KK jest przeciwny tak samo aborcji ajk i quasi aborcji do której sprowadza się in vitro. Dodatkwo In Vitro to droga i mało skuteczna zabawa. Dla tego jestem zdecydownym zwolenikiem wprowadzenia tak całkowitego zakazu aborcji ajk i in vitro. Z tym iz ja aborcje jak i in vitro które tez do aborcji sie sprowadza nei traktowałby inaczej niz zabójstwo. Bo to jest zabójstwo. Wiec nie ma potrzeby tworzyć dodatkowych zapisów w KK. I to wszytko w tym temacie. Jesli podczas in vitro sa uśmercane zarodki czyli istoty ludzkie to in vitro sprowdza sie do tego samego co aborcja. Czyli do morderstwa z premedytacją. Wobec tego dyskusja na ten temat jest zbedna.Jedynym wyjsciem dla Polski jest PiS.

PiS to Polska a Polska to PiS, PiS to Jarosław Kaczyński a Jarosław Kaczyński to PiS.

Dlatego Polska = Jarosław Kaczyński

NIE – dla Polski w UE (Eurokołchozie).

> te „polskie PSY

> ” to PRZEŁOM. To wolta na CAŁEGO! Ośmieszany i wyszydzony, i zapuszkowany w nie

> strawnym dla większości sosie – YAro – teraz na pierwszy rzut oka jawi się…JE

> DYNYM POZYTYWNYM BOHATEREM.

Tak sobie o tym myślę – niewykluczone, że masz rację. Z prostego powodu – jest w bardzo młodym elektoracie zapotrzebowanie na zmianę (generalnie, nie tylko teraz), większe nawet niż w innych grupach. Ci ludzie przyzwyczajeni sa już do tego, że kieruje się do nich coraz to inny produkt; ajfon5 jest przecież lepszy niż ajfon4. Dlatego Tusk może być passe nie dlatego, że zły, ale – „zużył” się. Poza tym mają naturalną tendencję do „niezgody na zastane”.

Jeden tylko problem – Yaro jest produktem nie do sprzedania młodym. Wystarczy, że się pokaże (a jeszcze gorzej: przemówi) i okazuje się jego całkowita zgredziałość. To nie ma nic wspólnego z wiekiem!, to kwestia jego psychiki.

No, ale zapotrzebowanie na nowy produkt w polityce może jednak napędzić Jarkowi trochę nowego elektoratu; tak jak w 2007 zagłosują na przekór obecnej władzy. Ciekawe tylko jaka będzie skala tego zjawiska.

douglasmclloyd napisał:

> wiosnaludzikow napisał:

>

> > A zdaniem Macierewicza zapewne np Tusk i Ty też jesteście kanaliami. Jest

> eście

> > wszyscy Mcierewicz, Ty i Tusk 🙂 z równoległej rzeczywistości oszołomów.

>

> Jesteś Goebbelsem Macierewicza jako ochotnik, czy ci płaci?

Macierewicza w mojej wypowiedzi wyraźnie wymieniłem obok Ciebie jako oszołoma. To, że jesteś oszołomem nie zwalnia Cię z myślenia.

Widzę po Twoich i Benus szamotaninach, że trafiłem, że prawda Was boli oraz że nie posiadacia żadnych argumentów oszołomy.

Mi to obojętne czy Rydzyk czy Mich$#nik. Jedno i drugie to krańcowość. Jesteś w stanie to pojąć oszołomie ?

Tusk o zdjęciach, ktore pojawily się w Rosji……

” Podejrzewam, że nie ma tam [w prosektorium] zakazu robienia zdjęć i pewnie nie ma zakazu upowszechniania takich zdjęć. Widocznie nikt nie pomyślał, że może to komuś przyjść do głowy.”***

Premier Tusk widać uważa, że rządzi narodem debili. W jakiejś częsci ma rację

Tusk o zdjęciach

” Podejrzewam, że nie ma tam [w prosektorium] zakazu robienia zdjęć i pewnie nie ma zakazu upowszechniania takich zdjęć. Widocznie nikt nie pomyślał, że może to komuś przyjść do głowy.”***

Premier Tusk widać uważa, że rządzi narodem debili. W jakiejś częsci ma rację

Tusk…….o zdjęciach z Rosji……

” Podejrzewam, że nie ma tam [w prosektorium] zakazu robienia zdjęć i pewnie nie ma zakazu upowszechniania takich zdjęć. Widocznie nikt nie pomyślał, że może to komuś przyjść do głowy.”***

Premier Tusk widać uważa, że rządzi narodem debili. W jakiejś częsci ma rację

man_sapiens napisał:

> 2. Od dawna wiadomo, że nastroje przedsiębiorców i konsumentów mają olbrzymi wp

> ływ na sytuację gospodarczą, zwykle większy wpływ niż obiektywne zjawiska. Dlat

> ego odpowiedzialny polityk dba o te nastroje, zwłaszcza w czasie kryzysu każde

> wahnięcie nastrojów powoduje wyraźne wzmocnienie albo osłabienie negatywnych zj

> awisk. Tusk to robi.

To co konkretnie robi ?

….czy na końcu jak na Węgrzech powie : ” kłamaliśmy” ?