Problemem polskiego rządu jest to, że Bruksela NIE WYŚLE takiego e-maila, mimo iż rząd w Polsce bardzo, ale to baaaaaardzo chciałby takiego e-maila dostać.

Nie przesadzajmy, przejęcie Polski, kraju którego PKB wynosi jakieś 3% PKB strefy euro, nie rozwiąże kryzysu zadłużenia zachodniej Europy, nawet jakby zaraz po przejęciu opchnąć ten kraj Putinowi za ropę, gaz i złoto.

A możesz mnie oświecić jaki sens jest być członkiem organizacji do członkostwa w której regularnie się dokłada? Nie raz o tym informowały polskie media. UE została stworzona po to by Francja i Niemcy mogły rządzić Europą po przez stworzenie pan europejskiego super państwa. Polska zrobiła kolosalny błąd wchodząc do tego tworu. Zresztą UE pada i jej dni są policzone. Trzeba więc pomyśleć jak z niej uciec z minimalnymi stratami własnymi.Jedynym wyjściem dla Polski jest PiS.

PiS to Polska a Polska to PiS, PiS to Jarosław Kaczyński a Jarosław Kaczyński to PiS.

Dlatego Polska = Jarosław Kaczyński

NIE – dla Polski w UE (Eurokołchozie).

Szczerze mowiac wkurza mnie to okladanie sie politykow i komentatorow przy pomocy stanu wojennego.„But do you like being slaves ?” the Savage was saying…

Że nasz budżet przeznacza tylko 19% na szeroko pojęty socjal (służba zdrowia, emerytury, renty, zasiłki, szkolenia bezrobotnych…) przy unijnej średniej 30%. Za nami tylko Rumuni.

Mało to od platfusów słyszymy, jakie to obciążenie dla budżetu? Aż trzeba było wprowadzać obowiązek pracy do końca życia. Najdłuższy w Unii.

Polska platfusów ma za to 6000 prokuratorów, Niemcy 5000, Austria 300. I 10500 parafii. O makabrze biurokracji partyjnej nawet nie wspomnę.

Wato poczytac wypowiedzi ludzi, ktorzy pamietaja PRL. Praktycznie wszyscy wypowiadaja sie, ze wtedy wiekszosci bylo lepiej i nie bylo takiej nedzy jak teraz. To jest najlepsze swiadectwo syfu wprowadzonego do Polski pzrez globalne mafie rekami solidaruchów pod jaslem wolnosc i demokracja. Wolnosc to jest, ale od zycia i bezpieczenstwa, a demokracja jest zlodziejo-kracja.

wyborcza.pl/alehistoria/12,128608,13017880,Ale_Historia__Jak_jedlismy_w_PRL_u__Bary_mleczne_.html?v=1&obxx=13017880#opinionsSą trzy fazy ujawniania się prawdy. Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, w końcu traktowana jest jako oczywistość.

/Arthur Schopenhauer/

W Bibule pojawił się ciekawy artykuł na temat nie opublikowanych do tej pory nagrań z Jaka-40, które zostały już wysłane do Rosji. Polska opinia publiczna po 2,5 roku nie miała możliwości zapoznania się z nimi. Cóż takiego się w nich znajduje, ze prokuratura je utajnia?”Na co czeka polska prokuratura? Ma przecież niezmanipulowany oryginał zapisu magnetofonowego, czego gwarancją jest fakt, że nagranie zarekwirowała w Smoleńsku zaraz po katastrofie polska Żandarmeria Wojskowa. Mówił o tym w rozmowie z „GP” chor. Remigiusz Muś, technik pokładowy Jaka-40(..).Nagrania z jaka mają kluczowe znaczenie. Przypomnijmy, że Remigiusz Muś trzykrotnie zeznał w polskiej prokuraturze, iż słyszał polecenie rosyjskiej wieży zejścia do wysokości 50 m wydane załogom Jaka-40 i Iła-76. Taka komenda nie została zarejestrowana na stanowisku kierowania lotem Siewiernego, choć była, zdaniem Musia, zapisana na magnetofonie pokładowym Jaka-40. Co ważne, komendy, jakie wieża wydawała załodze rosyjskiego Iła–76 (rozmowy pilotów tego samolotu z kontrolerami słychać było przez radiostację pokładową), brzmiały identycznie jak w przypadku Tu-154: „Odejście na drugi krąg z wysokości nie mniejszej niż 50 m” (tyle że komenda wydana załodze tupolewa nie nagrała się, gdyż magnetofon został przedtem wyłączony). Jednak na żadnej z rosyjskich wersji stenogramów nie ma komend dotyczących 50 m.” Jedynym żywym swiadkiem , który potwierdza zeznania Tragicznie zmarłego w tajemniczych okolicznościach Musia jest porucznik Wosztyl, prokuratura nie daje mu jednak ochrony.”Bezpieczeństwo świadka, który może podważyć prawdziwość rosyjskich stenogramów, czyli świadczyć, że prawdopodobnie zostały one sfałszowane, wydaje się być w sposób oczywisty zagrożone. Śledczy nie podjęli jednak takiej decyzji.”

Ponad 20tat temu tym idiotom komunista tłumaczy ze już od dawna nie mają suwerenności gospodarczej hi hi.

A dziś Polska to neokolonia kraj IV swiata, 11 minuta odc1.

Następnie w 2 odcimku kaczyński przewiduje III swat i meksyk , tyle że kiedyś Meksyk w porónaniu do Polski był FAKTYCZNIE III swiatem dziś tam zarabia się więcej jak w PL przy znacząco niższych kosztach utrzymania.

PARODIA….

www.naszdziennik.pl/polska-kraj/17321,tnt-to-nie-trotyl.html

„W ocenie mec. Bartosza Kownackiego, w sprawie stwierdzenia śladów TNT na elementach wraku samolotu Tu-154M prokuratura prowadzi politykę dezinformacyjną, a w kolejnych komunikatach zaprzecza sama sobie. Jak zauważył, samo wykrycie śladów trotylu przez urządzenia nie przesądza o zaistnieniu wybuchu, ale nie można wbrew logice utrzymywać, że trotylu nie było.

– Stwierdzenie obecności trotylu przez używane urządzenia nie oznacza, że trotyl był. Cóż, przyjmuję do wiadomości, że prokuratura przyjęła tego rodzaju logikę. Jednakże moim zdaniem, wnioski są jednoznaczne: trotyl był, ale nie wiemy, jakie są jego źródła i to trzeba wyjaśnić w dalszych badaniach. Lecz mówienie wbrew faktom, że trotylu nie było, jest dla mnie zaskakujące – podkreśla adwokat.”

To jest jednak nieslychany skandal. Prawdziwe swinstwo.

www.naszdziennik.pl/polska-kraj/16944,kto-tu-klamie.html

Rzecznik prasowy ABW ppłk Maciej Karczyński oświadczył w niedzielę, że Agencja nie była zaangażowana w operację przeciwko licealistom, którzy utworzyli organizację strzelecką Młodzi Narodowych Sił Zbrojnych, afiliowaną przy zarządzie małopolskich struktur kombatanckich Związku Żołnierzy NSZ w Krakowie.

Karczyński, gnany przemożną potrzebą dementi, zupełnie nieoczekiwanie włączył się do rozmowy polityków, telefonując do studia programu „7. dzień tygodnia” w Radiu Zet.

„Nie wchodziliśmy tam. To jest kłamstwo” – powiedział.

Co innego mówi jednak w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” podinspektor Dariusz Nowak z małopolskiej komendy policji.

– Pana artykuł jest obszerny, zawiera więcej, niż mógłbym panu powiedzieć. Cóż więc mógłbym jeszcze panu powiedzieć, by pana zaskoczyć? – tłumaczy policjant.

Nowak nie dementuje udziału innych służb, w tym Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w działaniach podjętych wobec grupy uczniów. Na konkretne pytanie w sprawie dementi Agencji odpowiada: – Uznajmy, że tak jest: my byliśmy na pewno.

I odsyła do osób reprezentujących inne służby, w tym ABW.

– Czy może pan powiedzieć wprost, że była to czysto policyjna akcja i innych służb na miejscu nie było? – dopytuje podinspektora Nowaka „Nasz Dziennik”.

– Odpowiadam w imieniu policji i mogę panu powiedzieć, że policja na miejscu była. Za inne instytucje odpowiadać po prostu nie mogę – tłumaczy policjant.

Podobne zapewnienia na pytanie o obecność ABW w szkole słyszymy od jednego z nauczycieli zobowiązanego do zachowania dyskrecji. „Nie potwierdzam, nie zaprzeczam” – mówi dyplomatycznie mężczyzna.

Michał Cieślawski, dowódca grupy Młodzi NSZ Małopolska, potwierdza raz jeszcze: „ABW tam była”.

Ta sprawa jest po prostu szokujaca. Opinia publiczna w Polsce pewnie nawet nie wie, ze takie dzialania sa nie tylko NIENORMALNE, ale przypominaja dzialania SB. Roznica jest jednak taka, ze za SB funkcjonariusze doskonale wiedzieli, ze sa czescia aparatu represji i mieli pelna swiadomosc swoich czynow. Obecnie jednak ci nowi funkcjonariusze chyba wierza w te swoja misje – skoro wypytuja dzieciaki o Unie Europejska i „faszystowską organizacją Młodzież Wszechpolska”. Powtorze – to jest NIENORMALNE. Macie NIENORMALNYCH funkcjonariuszy ABW. To sa WARIACI. SWIRY.

www.naszdziennik.pl/polska-kraj/16667,abw-dreczy-licealistow.html

„Pytania były najróżniejsze. Od „Co Pan lubi jeść?” do „Czy armia gen. Andersa miała możliwość wyzwolenia Polski?”. Ale oczywiście również takie, czy miałem jakiekolwiek powiązania z Brunonem K. lub czy interesuję się materiałami wybuchowymi – relacjonuje chłopak.

Funkcjonariusze pytali także, czy ich organizacja jest związana z „faszystowską organizacją Młodzież Wszechpolska”. Sugerowali, że prowadzona przez nich działalność „ma wszelkie znamiona działalności terrorystycznej”, za co grozi nawet do 8 lat więzienia. Licealiści nie są zbyt wylewni w relacjonowaniu całej sprawy. Musieli jednak tłumaczyć, że nie są żadną organizacją terrorystyczną, odcinają się od opinii głoszonych przez Brunona K., który chciał podobno wysadzić w powietrze Sejm, premiera i prezydenta.

W mieszkaniach uczniów przeprowadzono rewizję.”

Nie do wiary!

POLSKA będzie dobrze rządzona gdy zmienią się święci na ołtarzach,tronach…….B co to za rządy ludzi których jedyną przepustką(kryterium) do sprawowania waadzy jest „chwalebny” życiorys czyli garowanie w aresztach i więzieniach poprzedniego reżimu.Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Bardzo interesujace rzeczy sie dzieja w zasciankowej Warszawie.

niezalezna.pl/35272-ziemkiewicz-uwazam-rze-czas-odejsc

Zascianek najwyrazniej rosnie w sile POd troskliwym okiem opiekuna plemiela.

To sa sprawy budzace najwyzszy niepokoj – ale patrzac na to z perspektywy nie martwie sie zbytnio – poniewaz prawda jak oliwa – zawsze na wierz wyplywa i jesli Ziemkiewicz ma racje mowiac, ze Polska rzadza bandyci – to wczesniej czy pozniej ten stan rzeczy ulegnie zmianie na lepsze. ( – czyli bandyci odejda, lub zostana umieszczeni tam, gdzie ich miejsce, czyli w wiezieniach)

Mnie jednak zastanawia sprawa masowych odejsc dziennikarzy:

niezalezna.pl/35259-kto-odchodzi-z-uwazam-rze-pelna-lista

Polska wiocha jaka jest. Razem z tym blondaskiem – przyszłym proboszczem. Niewiele emocji poczułem oglądając ten film.

Serio. Tyle lat mieszkam w USA , uszu nadstawiam przeciez gdy o Polandzie sie pisze, mowi, nadmienia. USA naprawde maja Polske w „glebokim powazaniu”, nikt nie prosil KONKRETNIE Polski o pomoc na wojnach, nikt nie prowadzil akurat w Polsce agresywnej kampanii by sprzedac samolot. A Polska ciagle swoje.O zasranych wizach to nawet nie wspomne- kolejna zenada na kolkach.

Love- hate relationship, ale taka bez wzajemnosci, kompletnie bez wzajemnosci, USA Polsce serwuja wylacznie calkowita obojetnosc.Haselko : abc123 okazalo sie zbyt latwe. A moze to ABW ???

byly-kadi zegna. nowy-kadi wita.

DISCLOSURE: Moj post w zaden sposob nie nawoluje do stosowania przemocy wobec slabszych, ulomnych na umysle i ciele ani zadnych mniejszosci narodowych oraz wyraza wylacznie moja prywatna opinie.

Interwencja Europejskiego Stowarzyszenie Dzienniikarzy jest uzasadniona. Proszę trolli partyjnych aby nie twierdzili, że ta organizacja to ludzie PISu. To bzdura. Z poglądami a nawet nierzetelnością dziennikarzy walczy się „piórem” w innych mediach.

Gmyz został prawie zmiażdzony krytyką i sobie na to moim zdaniem zasłużył. Jednak spory w mediach nie powinno rozstrzygać się w oparciu o sądy czy Kodeks Pracy ale …pisząc, publikując. Należało na tym, na krytycznej polemice, poprzestać lub ewentualnie jeżeli tak uważał właściciel gazety odwołać Naczelnego bo to Naczelny odpowiada za to co jest publikowane a nie dziennikarz, to takie oczywiste. Zwolnienie dziennikarza po nocnej rozmowie z zaufanym człowiekiem Premiera, w temacie Nr 1 w Polsce jeżeli chodzi o nośność czyli Smoleńskim, nie trzyma cywilizacyjnych standardów i reakcja jest zdecydowanie uzasadniona.

tujacek napisał:

> Kur.a! Nie wiecie dlaczego Polska ma się źle? Czerwone ścierwo nie ma wstydu pr

> odukować się w TVN24. To nie jest wolność słowa :<<<

To oczywiście jest wolność słowa.

Miller dzwoniącpierwszy do Palikota przemógł swoją „zawziętość i pamiętliwość” a za to szacunek.

Nielubiany w UE David Cameron przegral glosowanie w parlamencie Wielkiej Brytanii w sprawie budzetu UE na nastepnych kilka lat.

wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/409274,bunt-w-partii-davida-camerona-poszlo-o-unijny-budzet.html

Jak sie okazuje, przegral, bo byl wobec UE za MIEKKI.

Chcial realnego zamrozenia budzetu UE, a jego wielu z poslow jego partii, jak i lizusowska wobec UE – Partia Pracy – zazadaly realnych CIE,C (nie mylic z Grasiem).

Dwa smutne wnioski + niejasnosc…

1. Polska to ani Niemcy, ani Wielka Brytania; Donek w ogole nie musi pytac Parlamentu o zdanie w sprawie stanowiska Polski w UE, widac regula „nic o nas bez nas” nie obowiazuje Kaszubow w panstwie polskim, w Polsce Platformy, jak na Bialorusi, czy w Rosji, mamy rzady jednostki (szkoda, ze takiej…) a nie rzady prawa.

To jest wniosek dla Polakow najwazniejszy i najsmutniejszy.

2. Nawet tak pozytywna postac w nader miernym i smutnym krajobrazie UE, jak David Cameron, musi czasem uciec sie do taktycznej porazki.

Niejasnosc: stanowisko w tej sprawie pro-UE, brytyjskiej Partii Pracy, z perspektywy laika, kaze rozwazac taka alternatywe:

-Partia Pracy to uczciwi Brytyjczycy, ktorzy przejrzeli na oczy i – nareszcie – bronia UK przez rakiem EUrosystemu

-Partia Pracy to partia podobna do Platformy Obywatelskiej – niewazna jest dla nich substancja, prawda, spojnosc (integrity) wazne sa tylko gry o wladze.

Sprawy brytyjskie interesuja mnie platonicznie. Ale – jak to sie moglo stac, ze polski Parlament nie ma wplywu na stanowisko negocjacyjne rzadu RP w Radzie Unii Europejskiej, ktorej ustalenia sa dla Polski wiazace?

Wiecie, co to oznacza? Ze sprawy ekonomiczne Polski wisza na jajach Tuska. Czyli w powietrzu…