Jak w niedługim czasie się dowiemy, ze to Jarosław Kaczyński zakładał Solidarność i przeskakiwał przez płot to będzie to oznaczało, ze prezesowi kompletnie odbiło!

www.se.pl/wydarzenia/kraj/jaroslaw-kaczynski-zaatakowany-przez-piotra-pietaka-prezesowi-pis-odbila-szajba_296576.htmlWyższa półka ich mać:

tiny.pl/hrmqt

Kulturowa, ale chyba z Tworek!

lackzadek napisał:

> chorepanstwo napisała:

>

> >

> > Polska potrzebuje krucjaty odnowy.

> Odnowy? I owszem!

> Ale nie krucjaty

A niedowiarek Lewatywy!No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:

tiny.pl/htd75

I nie dostać co najmniej tytułu idioty roku?

lumpior napisał:

> Olała go SB i żony sie nie doczekał,a teraz to już stary,dewot i cynik.No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:

tiny.pl/htd75

I nie dostać co najmniej tytułu idioty roku?

Od jakiegoś czasu piszę na tym forum o postępującej białorusinizacji Polski. Czasem z pełnym przekonaniem, a czasem z przesadą, retorycznie; a tu, proszę:

wpolityce.pl/wydarzenia/42652-mlodziez-spontanicznie-dyskutuje-z-prezydentem-o-stanie-wojennym-dostalem-pytanie-mialem-je-zadac-to-zadalem

Rzeczywistość rodem z PRL-u. Wzorcowa pokazówka, ustawa. Dostali gotowce, które przeczytali, a Bronek się rozpływał we wspomnieniach…

… pozostawiając młodą żonę (w ciąży lub chyba już z dzieckiem) samą sobie. Ze świadomością, że mogą do niej przyjść milicjanci i tajniacy i poznęcać się nad panią Małgorzatą. Olał to, wolał się zachlać przed spodziewanym zatrzymaniem, internowaniem. Do którego jednak – UWAGA – nie doszło…

Tuska, tak jak i Jarosława Kaczyńskiego, nie internowano. Za to internowano Lecha Kaczyńskiego, ponieważ był liczącym się członkiem i działaczem Solidarności.

Dorotko, po co ta marna propaganda rodem z Czerskiej?

wpolityce.pl/artykuly/42624-co-robil-tusk-13-grudnia-1981-pil-wodke-z-kolegami-internowany-nie-byl

niezalezna.pl/35953-tusk-nie-byl-internowany

PS. Jutro będzie o tym artykuł w GPC.

…Jarek wstał późno (niedziela), zjadł pyszne śniadanko i poszedł do kościoła. Na mszy powiedziano mu o stanie wojennym. Kilku ludzi już wtedy siedziało, komuna jednak była wobec Jarka tak perfidna, że jego zostawiono w domu, przy Mamie.

Nigdy jednak nie jest za późno, przynajmiej na pozostanie kombatantem. Czego Jarek nie dokonał wtedy (kiedy komuna rzucała mu kłody pod nogi), tego dokonuje teraz:

wywczas.salon24.pl/471752,13-grudnia-czyli-wszystko-jest-takie-same

wyborcza.pl/1,87648,13020459,Zabojczy_dlug.html

gdyby nie to ze sprawa sie zapewne skkonczy tak, ze ci ludzie pojda do parku I sie po prostu powiesza.DISCLOSURE: Moj post w zaden sposob nie nawoluje do stosowania przemocy wobec slabszych, ulomnych na umysle i ciele ani zadnych mniejszosci narodowych oraz wyraza wylacznie moja prywatna opinie.

Ależ oczywiście masz rację, tyle że oficjalnie to niby Boluś.

Takie płatne Bolusie w 1980roku żądali emerytur w wieku lat 50 , powyżek dla wszystkich po 2tys netto kiedy srednia wynosiła ponad 6tys netto.

Dziś jak twierdzi solidarność juz 50% pracuje na umawach śmieciowych a tam nawet minimalna 1098zł netto nie obowiązuje, miliony tyrają za 600-1300zł i nie po 8 ale po 12-16 godzin w swiątek piątej czy niedziela.

Emerytur wiekszość nie dostanie: bo raz nie dożyja, dwa nigdy nie uzbierają lat , trzy za kilka lat pewnie podwyższa do 75lat.

pl.wikipedia.org/wiki/21_postulat%C3%B3w_MKS

Witam. Zapraszam do poczytania ciekawych artykułów politycznych na polskiepiekielko.pl/ Stronę tworzą ludzie z pasją, którzy mają coś do powiedzenia na temat tego co dzieje się w naszym kraju i chętnie dzielą się spostrzeżeniami oraz dostarczają ciekawych informacji.

Ruch Palikota przedstawił kolejny dobry pomysł. Tym razem chce likwidacji instytucji Straży Miejskiej, która według niego jest „organizacją łupiecką”, zajmującą się łataniem gminnych budżetów poprzez stawianie fotoradarów Więcej na polskiepiekielko.pl/2012/12/palikot-chce-lansowac-sie-na-strazy-miejskiej.html

Facet związany z PiSem, pasjonat lotnictwa i militariów, wydawca. Startował nawet do Sejmu z listy PiSu. Krytykował raportu Anodiny i Millera.

Wróbla porąbał niby syn-wariat (zero krwi, żadnych śladów), Lepper się powiesił, Petelicki zastrzelił (przedłużono właśnie śledztwo w tej sprawie, bo biegli mają problemy z wyjaśnieniem sprawy), Muś się powiesił (nafaszerowany psychotropami, a wcześniej kilkunastu innych związanym z lotnictwem i Smoleńskiem…

Oczywiście, to może być przypadek wewnętrznej rozgrywki biznesowo-personalnej, jednak… mamy już w kraju prawo serii…

Przypomina mi to „Ziemię obiecaną”, gdzie przedsiębiorcy, kpiąc ze swoich zadłużonych i bankrutujących konkurentów, przewidywali, kiedy który z nich będzie się palił, chcąc wyłudzić odszkodowanie z ubezpieczenia pożarowego… wink

www.altair.com.pl/news/view?news_id=6830

PS. Mała uwaga: Altair od lat jest bardzo antyamerykański i proPOwski.

Przepraszam, ale jak to pisałem, to zajrzałem na główną Gazety.pl, i nie było tego news’a; a, moim zdaniem, powinien być wytłuszczony (jako jedynka). W każdym bądż razie, mój błąd.

Ponad 20tat temu tym idiotom komunista tłumaczy ze już od dawna nie mają suwerenności gospodarczej hi hi.

A dziś Polska to neokolonia kraj IV swiata, 11 minuta odc1.

Następnie w 2 odcimku kaczyński przewiduje III swat i meksyk , tyle że kiedyś Meksyk w porónaniu do Polski był FAKTYCZNIE III swiatem dziś tam zarabia się więcej jak w PL przy znacząco niższych kosztach utrzymania.

PARODIA….