To skąd Srebrna, sama się ukradła?nima

Z telewizora nie…

szall napisała:

> nie pieprzy bez sensu z telewizora……

No, kota to on ma…

bmw1-953 napisała:

> Bardzo trafnie to ujęłaś !!!. Co z takiego syna jak Józef Bąk. Tylko wstyd ojc

> u przynosi i ukazuje jakie patologie wyniósł z domu. To już naprawdę lepiej mi

> eć kota, niż takiego syna.

Antoni Macierewicz domaga się usunięcia płk. Szeląga ze stanowiska Wojskowej Prokuratury Okręgowej. Według niego wprowadził on opinię publiczną w błąd. W efekcie doszło do czystek w „Rzeczpospolitej”- kilku dziennikarzy straciło z tego powodu pracę. W ocenie polityka PiS, istnieje takie niebezpieczeństwo, że Szeląg uczynił to na zlecenie rządu: „Jeżeli okaże się, że człowiek na tym stanowisku może kłamać na usługi polityczne rządu, bo o to tutaj chodziło, o podtrzymanie tezy rządu Donalda Tuska, to stan prawny Rzeczypospolitej jest w ruinie. Dlatego właśnie odwołanie prok. Szeląga jest absolutnie konieczne i my taki wniosek złożymy”- powiedział dla portalu niezależna.pl

Nikt z tych posłów nie zadał żadnego pytania do panów prokuratorów. Przecież mogli obnażyć tę sugerowaną głupotą posłów PiS.

Dlaczego ustępują miejsca oszołomstwu Kamińskiego? To tchórzowstwo! Dlaczego nie interesowali się tym, dlaczego oddali pole Maciarewiczowi, dlaczego nie oni obnażali błędy prokuratury.

Kalisz był the best.

g-48 napisał:

> Masz racje powinni najpierw poukladac dobrze „trupkow” w trumnach bo tego juz R

> uski i Tuski ukryc nie potrafili.

Albo trzeba być okrutnie głupim albo wrednym – co na jedno wychodzi! Czy ty w ogóle widziałeś kiedykolwiek na własne oczy jak wyglądają ciała po „zwykłym” wypadku drogowym?

Czy pamiętasz jak długo trwało rozpoznanie ofiar wypadku Casy? Tam działali Polacy…

Coraz więcej państw na świecie przyjmuje prawne decyzje o zakazie rozpoznawania ofiar przez rodziny – przypisanie tożsamości ofiarom następuje tylko i wyłącznie na podstawie DNA. To niestety trwa dosyć długo i wymaga zastosowania dosyć złożonych badań laboratoryjnych. W przypadku ciał silnie rozczłonkowanych procedura ciągnie się miesiącami a i to nie zawsze można przypisać określony fragment ciała do osoby.

Obarczanie winą kogokolwiek za przypadki z jakimi mieliśmy do czynienia w ostatnim czasie jest nieetyczne i niemoralne. Zarówno rodziny, którym przyszło rozpoznawać najbliższych w Moskwie, jak i wszyscy którym przyszło się z tym zmierzyć, zarówno ze strony polskiej jak i rosyjskiej absolutnie nie zasługują na takie zniewagi jakie podają z ust niektórych polityków.

A co się tyczy sprawy nakręcania trotylowej spirali podejrzeń, bo o tym mój wątek, to uważam, że PiS na tym tylko może stracić.

Prokuratura zaś czyni to do czego została powołana. Sama nie wydaje specjalistycznych orzeczeń – od tego są zespoły specjalistów.

Tajna broń Antka też nie wypaliła. Mam na myśli wysłany do USA fragment pasa od fotela z fragmentami bluzki. We wstępnym badaniu ślady TNT stwierdzone zostały na pasie – nie było ich natomiast na bluzce. Postanowili zatem oddać te fragmenty do dalszych badań laboratoryjnych. Jaki będzie ich wynik można się domyślać. Antoni będzie bardzo niezadowolony. Tak czy owak nie będzie to dowodem procesowym.GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM

ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM. (K.I. Gałczyński – 1953)

Zapraszam na – mój blog

Zobacz – fotoforum.gazeta.pl/a/51835.html

W artykule jak byk „Gmyz miał rację”. Na samej gorze w tytule. To samo w linku strony:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12997277,PiS_do_prokuratury__To_Gmyz_mial_racje.html

„Obecny na posiedzeniu komisji Jan Bokszczanin – producent urządzeń używanych do wykrywania śladów ewentualnych materiałów wybuchowych – powiedział, że „nie może zgodzić się ze stwierdzeniem”, że jeśli takie urządzenie wskazuje na jony trotylu, to „mogą to być także jony innych substancji”.

– W warunkach naturalnych (…) jeśli takie urządzenie wskazuje, że był to trotyl, to prawdopodobieństwo, iż nie był to trotyl, jest równe zeru – mówił Bokszczanin. Dodał, że kwestia, w jaki sposób trotyl trafił na badane miejsce – „czy został naniesiony przez osoby mające do czynienia z materiałami wybuchowymi i mające na przykład zanieczyszczone ubrania” – to już sprawa śledztwa prowadzonego przez prokuraturę.

Bokszczanin powiedział też, że takich urządzeń używa około 60 państw i gdyby ich wskazania były nieprecyzyjne i miały błędy, to urządzenia te „nie byłyby kupowane i takie drogie”. Poinformował też, że urządzenia te produkowane są na licencji rosyjskiej.”

Praca domowa: zaznacz na wykresie 3 dowolne partie mające swoich posłów w Sejmi

> e RP smile

no właśnie. w Polsce podział na lewice i prawicę przebiega wg kryteriów światopoglądowych

( Pis światopoglądowo prawicowe, gospodarczo lewicowe, Ruch Palikota światopoglądowo lewicowe, gospodarczo prawicowe ). może dlatego że właśnie światopogląd rozpala najmocniej umysły ludzkie ?

a74-7 napisał:

> Tomek nikogo nie kompromituje .

Kompromituje ! Siebie i PiS ….jak również Kamińskiego, który dobierał kadrę.

> jest natomiast nagonka na Tomka . Wiadomo za co !

I ma prawo być. Takie są reguły demokracji i wolności prasy.

praktykę, że liderom partii opozycyjnej prawie sześć lat po utracie przez nich władzy, próbuje się stawiać zarzuty, które prowadzą ich przed Trybunał Stanu – powiedział Gowin. wiadomosci.onet.pl/kraj/gowin-krytykuje-wniosek-o-postawienie-kaczynskiego,1,5316806,wiadomosc.html

Ja zresztą tez byłam tym faktem zgorszona. I to nie tylko ze względów estetyczno – politycznych.

Uważam po prostu, że PO/PSL mają o niebo wiecej złamanego prawa lub jego omijania na sumieniu. Począwszy od sposobu wyjaśniania i stosunku do katastrofy smoleńskiej poprzez lobbing cmentarny (afera korupcyjna), tasmy Serafina po ostatnia „liste wstydu PO” www.pb.pl/2841223,15705,lista-wstydu-platformy-obywatelskiej

Zarzuty sformulowane we wniosku zlożonym przez Grupińskiego są po prostu z sufitu.Nie mamy kryzysu gospodarki światowej, mamy kryzys modelu europejskiego (Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha – debata ekonomistów zorganizowana przez PiS)

Racz zwrócić na to uwagę, iż to nie ja w takiej formie i o takiej treści – teraz się okazuje, że przysłowiowo „leminżej” – stworzyłem ten wątek.

Wyraziłem tylko swoje obrzydzenie względem „zleminżenia” większości tu dopisujących się, skrajnie podatnych na propagandę, którą im zaserwowano, oraz – na to wychodzi? – skorumpowanych mediów, pracowicie tę propagandę serwujących:

– gremialny atak na PiS i Jarka,

– rozpętanie antybrytyjskiej histerii w mediach i debacie publicznej; także na tym forum.

Czy pamiętasz, od czego to się zaczęło? Od kłamstwa Tuska o jakiejś jego rzekomej kłótni z Cameronem; a potem ruszyła prawdziwa fala… Na co to wskazuje? Tusk jest puppetem w rękach Berlina i Brukseli?

forum.gazeta.pl/forum/w,28,140667563,140667563,Dla_peowskiego_koltuna_Angol_to_nowy_Zyd.html

forum.gazeta.pl/forum/w,28,140680198,140680198,PiS_dociskajac_Tuska_uratowal_i_kase_i_Tuska_.html

forum.gazeta.pl/forum/w,28,140688189,140688189,Cameron_chcial_obciac_pensje_EUrzednikom_o_10proc_.html

forum.gazeta.pl/forum/w,28,140688638,140688638,Kaczynski_nie_rzuca_slow_na_wiatr.html

www.spiegel.de/politik/ausland/eu-haushaltsgipfel-geplatzt-cameron-fuehrt-aufstand-der-nettozahler-an-a-869045.html

januszwojciechowski.salon24.pl/466631,cameron-z-nami-100-procent-skutecznosci-kaczynskiego

Od początku tej „afery” żartowałem sobie, że prawicowe media wytworzą zaraz teorię, że to nie Brunon K. a ABW jest sprawcą zamachu, bo PiS siedzi w Sejmie pod prezydentem, co skrzętnie dostrzegł Macierewicz. Jednak myliłem się – taka teoria już powstała:

SAMOBÓJCZEGO ZAMACHU MIAŁA DOKONAĆ SAMA ABW!

„Brunon K. nie był pomysłodawcą zamachu ani autorem planu. Za wszystko odpowiadają agenci znajdujący się w grupie. To oni także zobowiązali się do przeprowadzenia samobójczego ataku.”

dziennikarze.nowyekran.pl/post/80571,sledztwo-ne-samobojczego-zamachu-mieli-dokonac-agenci-abw

Witamy paranoję smoleńską bis w przestrzeni absurdów polskiej opinii publicznej.

Jednak co by nie mowić wciskanie Konopnickiej homoseksualizmu jest bardzo naciągana hipotezą.

Jeśli juz mozna przypiąc Konopnickiej jakąś łatkę, chociaz większośc moze uznać to za admirację to zycie pisarki Zdecydowanie pasuje do archetypu Matki Polki. Mąż nieudacznik, z ktorym zresztą utrzymuje kontakty po rozstaniu i ktorego wspiera finansowo. Wychowała przecież prawie samotnie 6 dzieci. Urodziła 8. To zapewne dla nich pisała o sierotce Marysi czy janku wędrowniczku.

Z Dulębianką zapewne łączyła ją przyjaźń. Pomieszkiwanie (czasem długie lata) w dworach ubogich krewnych czy przyjaciół jest częścią tradycji polskiej.

Zapewne w Dulębiance znalazła partnerkę intelektualną… pokrewną duszę… osobę z którą jakby to dzis powiedzieć odbierała na tych samych falach. Ale na Boga to nie ma nic wspólnego z homoseksualzmem.Nie mamy kryzysu gospodarki światowej, mamy kryzys modelu europejskiego (Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha – debata ekonomistów zorganizowana przez PiS)

zbysio45 napisał:

> Odpowiadam Pani o nicku porannakawa01 ” redaktor Gmyz jest uwazany powszechnie

> za bardzo dobrego dziemnkarza śleddczego ktory ma szereg osiagniec w sewojej ka

> rierze zawodowj”.

To jest mało istotne. Ty uważasz, że jest bardzo dobry a ktoś innhy uważa, że nie jest. Nie tu jest problem. Zwolniono go zakonkretną publikację po rozmowie wydawcy „z rządem”.

Poza tym pamiętaj PISiorku jakie były zwolnienia za PIS. Tych masowych zwolnień nawet wymieniać mi się nie chce.

Dla przykładu w rzeczonej Rzepie Lisicki kiedy został naczelnym w 2006 r to zaczął od zwolnienia wielu cenionych dziennikarzy, publicystów np Stefana Bratkowskiego,Jacka Moskwę, Jana Ordyńskiego i kilku innych.

założyć na fejsie profilu „zdelegalizować brunatnych kiboli”

ONR ma na fejsie trzy razy więcej fanów niż SLD, rządząca Polską PO ma niecałe dwa razy więcej zwolenników niż ONR, PiS ma mniej fanów niż ONR – co z tego wynika?Thirty years ago we had Steve Jobs, Johnny Cash and Bob Hope. Now we have no jobs, no cash and no hope.