Re: annex

Sip, jeśli jesteś taki pewny tego odbicia i danych to może powiedz jeszcze ile potrwa? Czy ta propagandowa, moim zdaniem, ofensywka, potrwa dwa tygodnie, miesiąc a może i rok?

Pamiętasz te green shoots? Jakoś szybko się skończyły. A nawet jeśli coś jest na rzeczy bo w końcu ludzie są podatni na propagandę jak cholera, to ile potrwa ta ułuda taniej kasy i papierowe wzrosty? Na jak długo jej starczy? A jeśli to nie jest ułuda to wytłumacz może, jeśli potrafisz, cóż takiego powoduje to odbicie i na czym jest oparte?

Ponoć oprocentowanie UST nie może wzrosnąć. Co by się stało z obsługą długu gdyby wzrosło to nie trzeba chyba wyjaśniać. Galop Grecji i nie tylko służy za przykład. Kto więc kupuje UST? A może bardziej istotne za co? I już na koniec, gdzie teraz utopią tą kasę? Są jeszcze jakieś miejsca? itd… Pytań jest cała masa, jak i wskaźników, raportów, które bez problemów można fałszować naginać, naciągać. A matematyka jest jedna.Jestem kompletnym ignorantem we wszystkich sprawach jakich tyczy się to forum. Nie inwestuję. Moja pisanina nie może być podstawą do czegokolwiek, w szczególności do wydawania na coś własnej kasy.