Polska = panstwo policyjne

Ta sprawa jest po prostu szokujaca. Opinia publiczna w Polsce pewnie nawet nie wie, ze takie dzialania sa nie tylko NIENORMALNE, ale przypominaja dzialania SB. Roznica jest jednak taka, ze za SB funkcjonariusze doskonale wiedzieli, ze sa czescia aparatu represji i mieli pelna swiadomosc swoich czynow. Obecnie jednak ci nowi funkcjonariusze chyba wierza w te swoja misje – skoro wypytuja dzieciaki o Unie Europejska i „faszystowską organizacją Młodzież Wszechpolska”. Powtorze – to jest NIENORMALNE. Macie NIENORMALNYCH funkcjonariuszy ABW. To sa WARIACI. SWIRY.

www.naszdziennik.pl/polska-kraj/16667,abw-dreczy-licealistow.html

„Pytania były najróżniejsze. Od „Co Pan lubi jeść?” do „Czy armia gen. Andersa miała możliwość wyzwolenia Polski?”. Ale oczywiście również takie, czy miałem jakiekolwiek powiązania z Brunonem K. lub czy interesuję się materiałami wybuchowymi – relacjonuje chłopak.

Funkcjonariusze pytali także, czy ich organizacja jest związana z „faszystowską organizacją Młodzież Wszechpolska”. Sugerowali, że prowadzona przez nich działalność „ma wszelkie znamiona działalności terrorystycznej”, za co grozi nawet do 8 lat więzienia. Licealiści nie są zbyt wylewni w relacjonowaniu całej sprawy. Musieli jednak tłumaczyć, że nie są żadną organizacją terrorystyczną, odcinają się od opinii głoszonych przez Brunona K., który chciał podobno wysadzić w powietrze Sejm, premiera i prezydenta.

W mieszkaniach uczniów przeprowadzono rewizję.”

Nie do wiary!