Frrrrustrrrracja? Znam to skądś…

Leny, leny, leny…

Wątek dla takich mańkutów co jeszcze mają pamięć ( ew. honor i wierność własnym przekonaniom), czyli dla frajerów co w 2005r. nie wiedzieli o co chodzi… A Ty się czepiasz niektórych założycieli forum zamiast LBSa słuchać…

Tako rzecze LBS:

„A tak w ogole to czego tys sie dzisiaj nawchlanial, ze nie dosc, ze sam ozyles i

jeszcze probujesz rozbudzic to cmentarzysko nadetych trupow?

Wiec sadzisz, ze porzuca swoje latwe polskie narzekalstwo/fatalizm, bufoniarstwo

na rzecz trudnego i nudnego w swojej prostocie realizmu? ”

Cytat pochodzi z…

forum.gazeta.pl/forum/w,17007,110249947,110564006,Umiera_sie_wtedy_kiedy_traci_sie_pasje.html

Omawialiśmy to już TUTAJ i tam też było o FRUSTRACJI:

forum.gazeta.pl/forum/w,17007,110249947,110558165,Akt_oskarzenia_polowy_forum_I_frustracji_mojej_.html

Mamy chochoły, mamy i wieszczów, ot co Leny, PRZYWYKNIJ! Co Ty, wieszczem chcesz zostać Leny? Opamiętaj się póki jeszcze czas! Normalność, Leny, oznacza, że NIE MYŚLISZ, NIE PAMIĘTASZ i…, broń Wielki Bracie (sami przyznacie, że broń Boże brzmiałoby idiotycznie), NIE PRZYPOMINASZ!!!!

Co Leny, że niby nie umiesz? Myśleć Ci się zachciewa niczym ciurlać a Nadszyszkownik Kilkujadek przestrzegał i groził jajcarnią! Nie masz innych lepszych wzorców??? POmyśl Leny, jakiś POIG8.1, jakiś PROW i będziesz ustawiony do końca świata i o jeden dzień dłużej! Frustracja minie, odechce Ci się spiskowania, jakichś karłowatych i zaplutych reakcji, zapomnisz Smitha, von Missesa czy Friedmana, schludny milionik powinien utulić frustrację i ułatwić wybór polityczny… Jak Ci ta wersja nie odpowiada, to obierasz opcję zachodnią i za ok.20lat jesteś o tyle mądrzejszy, że możesz się śmiać z frustratów (o ile uda Ci się nie być Antygoną w NY).

[I tak wyjdzie, że Kopernik miał rację!-przyp.autora]

Najśmieszniejsze jednak jest to, ile z tego co pisywane było już na forum wielokrotnie, można równocześnie OGARNIAĆ i tkwić w tym po uszy… Albo inaczej: nawet ogarniając starać się lubić, bo nie widać innego wyjścia… Leny, to jest porażająco proste: frustrat powinien wyjechać bo pragnie wolności. Kryptokomuch zaś MUSI usprawiedliwiać rację swojego bytu, śledztwa prowadzące do nikąd tłumaczyć, kłótnie których nie było rozumieć, generałów którzy poginęli pijanymi widzieć. Wróć Leny do wątku o świniach, tam stoi wyraźnie, że… RACJONALIZACJA dopełnia reszty. Winner takes all, my friend, reszta jest milczeniem… Chocholim, spolegliwym albo katyńsko-wawelskim, wybieraj, ale nie dziw się konformizmom.

Do zobaczenia w Wolnej Polsce!

Do siego wieku!“Polska miała ogromny problem w postaci rządu PiS i cieszę się, że polski naród pozbył się tego problemu”Siergiei Karaganow